| yuly04 a întrebat:

Deci imi spuneti si mie va rog cum scot o pata de pe pantaloni i-am patat de ulei acum 2 zile si nu stiu cum sa o scot?
va rooog imi spuneti?

Răspuns Câştigător
| AndreeA_4571 a răspuns:

Incearca cu detergent de vase.
Eu asa am reusit sa scot o pata de ulei de pe pantalonii de trening. :d

5 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Pune Pur sau alt deterget de vase peste locul patat si freaca putin inainte de ai baga la spalat. Succes!

| Gabonne1982 a răspuns:

Daci ulei de bucatarie poate iesi dupa cateva spalari repetate la masina de spalat.La mine a mers

| Diana_2332 a răspuns:

Cumpara un pliculet de vanish! chiar ies petele cu el si e si simplu de folosit si este si ieftin(3-5 lei depinde de magazin)... aplici direct pe pata si lasi 10 min sa actioneze dupa care freci si speli se poate baga si in masina de spalat tongue sper ca ti-am fost de folos... funditabatting eyelashes?

| Anastasia39 a răspuns:

Cu bingo gel solid!
e necesar doar sa pui putin bingo gel solid pe pata de pe blugi si sa lasi o jumatate de ora apoi speli blugii! succes! funda?puppy dog eyes

| cristinna23 a răspuns:

Incearca pudra de talc sau vanish si spala cu apa rece