| anonim_4396 a întrebat:

Deci maicamea nu ma lasa sa-mi arunc, dau hainele. Cel care nu imi plac sau nu imi sunt bunestraight face. I-am spus ca mi's mici, ma stranga, etc. Dar ea batman, batman! Ce sa fac? Pana acum le'am bagat de vreo 4 ori in saci de gunoi pregatite sa le arunc sau sa le dau. Dar ea le'a pus din nou in dulap.Si ma si cearta ca vreau sa le arunc!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Poate ar trebui sa faci ca ea, daca nu o poti scoate la capat nicicum. Punele in niste saci, si spune-i ca tu nu mai ai nevoie de ele si ai nevoie de spatiu in camera ta, sa le ia sa faca ce vrea cu ele. Si asa ai scapat de ele si i le lasi pe caphee hee

| IsabelaIssa a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Sa ma corectez, ca acum am vazut big grin "pune-le". Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu. :*

11 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Cele*
sunt*
strang* ups. ma grabeam.

| mona a răspuns:

Aruncale fara sa vada

| Asdffd a răspuns (pentru mona):

Va observa si ma va certa si mai tare.in plus cred ca daca as face asta nu as mai primi iPhon'ul, iPad'ul si Nikonul de ziua mea +Craciun.

| mona a răspuns (pentru Asdffd):

Nu le arunci tote odata.asa azi una, maine alta, saptamana viitoare alta[asa sa nu se prinda] sau fa asta dupa ce obtii cadourile de craciun

| IsabelaIssa a răspuns:

Pun pariu ca e in zodia scorpion laughing

| Asdffd a răspuns (pentru IsabelaIssa):

De fapt e Rac:16 iulie, air eu Capricorn:26 decembriestraight face

| luci12nf a răspuns:

Ii zici ca le vinzi pe bani poate vrealaughing

| Asdffd a răspuns (pentru luci12nf):

Sa le vand?straight face cui?laughing cinve ar'vrea haine second?rolling on the floormoor.marci'Dar NU!

| Asdffd a răspuns (pentru luci12nf):

Sa le vand?straight face cui?laughing cinve ar''vrea haine second?rolling on the floormoor.merci'Dar NU!

| iseewhatyoudidthere a răspuns:

Taie-le cu o foarfeca oh go on Problem solved!