| Dianna_8523 a întrebat:

Deci mi-am facut programare pentru maine la epilat lung si inghinal. La inghinal nu-i problema ca e destul de lung si o sa poata sa-l epileze dar pe picioare, adica mai jos de genunchi are vreo 4 mm, e posibil sa nu poata sa ma epilze? crying

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Epilarea inghinala va fi foarte dureroasa si o parte din par se va rupe, tocmai pentru ca este lung, parul de pe picioare este numai bun de epilat. Bafta, brrrr...

| DelphhiN a răspuns:

Nare cum...laughingdoar sa intervina vreo mica complicatie

| Gabriela_6882 a răspuns:

Daca foloseste ceara traditionala sau calda este posibil sa nu ti'l poata luasad. Insa mereu exista si o solutie happy am inteles ca in anumite saloane se foloseste zaharul, epilarea cu zahar si este mult mai benefica, firul de 4 mm ar trebuie sa fie numai bun, iar pretul nu este foarte mare fata de cel cu ceara. Te poti interesa in orasul tau. Cat de curand vreau sa incerc si euhappy