| anonim_4396 a întrebat:

Deci parintii mei ff,, moderni,,straight facenu ma mai lasa cu parul desfacut si nici cu breton la scoalastraight face crying
si nu stiu cum sa ma mai fac la par...da.stiu sa imi tapez bretonul si sa il prind :@mda alceva...va rooog:X
dau funditahappy

4 răspunsuri:
| Ralucca a răspuns:

Are dreptate @M. E parul tauwinking Ti.l poti face cum vor ei acasa si sa il desfaci la scoala, sau incearca sa iti ondulezi parul si sa ti.l prinzi, sau sa il intinzi cu placa. Poti de asemenea sa vorbesti cu parintii taiwinking si sigur vor intelege happy. Bafta! :d

| M a răspuns:

...dar e parul tau nu e parul lor. ai putea sa ti.l prinzi cand pleci d acasa si la scoala sa ti.l desfaci

| anutza97 a răspuns:

Da nici pe mine nu ma lasa uneori dar ii zic ca asa vin majoritatea fetelor si ca eu sun printre cei putine care au parul strans si asa o conving ma rog faptul ca am parul cret si sa l tin si strans zici ca am un pamatuf cand in strang si ma enerveaza eu de la un timp am o funda si daca trebuie sa mi l prind atunci il invart si il prind sus cu o funda si poti sa ti faci o gr de chesti fi creeativa incearca toate ideile trasnite care ti vin in cap poti pe langa breton poti sa ti lasi o suvita intr o parte si una in alta parte daca ai parul drept ti ar sta super si celalalt sa l prinzi sus sau etc incearca mai multe... daca nu te der dai si u un click aici http://fripta.com/pag.php?user=anutza9711

| TheYcyy a răspuns:

Pe youtube o multime de tutoriale despre cum sa iti faci parul
uite un ex:
http://www.youtube.com/watch?v=MYdA4oXYz-I&feature=relmfu (de aici poti cauta ce iti place si ce se potriveste stilului tau)