| leafboy a întrebat:

Deci sunt baiat si am parul scurt si este foarte cret. Oricat gel as pune cand se usuca tot ondulat ramane. Aveti vreo idee cum sa-l indrept, placa este exclusa pentru ca parul este scurt. >FUNDA

5 răspunsuri:
| Trixx a răspuns:

Te duci frumos la cuafor si ii spui ca vrei sa ai parul drept tpt timpul si sa iti faca un permanent sau ce stiu ele mai bine.

| vazelin a răspuns:

Exista si placa pentru par scurt! o gramada daca te uiti pe strada au parul intins chiar daca il au scurt!
o alta metoda ii sa faci un dus cald (sa te speli pe cap) si sa iti pui o caciula in cap sa se turteasca!
sau poti sa te tunzi periuta!

| Lora a răspuns:

Nu ai cum! De ce incerci sa-l indrepti cand sunt miliarde de fete care adora baietii cu parul cret?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, trendurile astea. 17 am si ador baietii cu parul cret.laughing

| Haribo a răspuns:

Da dupa ce iti faci baie pe cap... lasi parul` umed si cu ajuoru` unui feon si al unui piepten poti face ca parul tau sa fie drept. :dsmug

M`as bucura daca mi-ai da Funda!batting eyelashes