| halo a întrebat:

Deci... sunt destul de slaba, avand bazinul destul de mare... picioarele sunt putin distantate cum asi putea sa ma ingras la picioare sau cel putin sa scap de spatiul acela oribil care le desparte?sad

Tin sa mentionez ca am 15 ani inaltime 1, 70 si greutate 46 kg

2 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Nu te poti ingrasa doar la picioare. K sa ajungi sa te ingrasi la picioare suficient de mult incat sa nu se mai vada parantezele, trebuie sa ajungi pe la vreo 100 de kg. Tot se poti sa faci e sa iti iei haine care nu evidentiaza acest lucru. Mai mult de atat, doar Dumnezeu stie...

| ejaxz a răspuns:

Pai de paranteze nu scapi.asta e conformatia si ar trebui sa te obisnuiesti.in schimb le poti masca.