| boobooroozaa a întrebat:

Deci va rog va rog sa ma ajutati cat mai repede.trebuie sa merg la o nunta si nu stiu ce rochie sa imi iau va rog sa imi dati linkuri cu cat mai multe modele nu uitati ca am 14 ani 1.57 si sunt un pic mai plinuta

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu siteuri dar daca esti mai plinuta nu iti lua nimic prea mulat sau prea larg si foloseste o culoare nu foarte tipatoare deoarece iesi in evidenta si nu e chiar asa misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite asta e perfecta pentru tine http://www.starshiners.ro/......-pink.html

| gatito a răspuns:

Cea de le raspuns anonim e super