| anonim_4396 a întrebat:

Deci, vreau o pudra foarte buna, ca sa faca tenul perfect.
Recomandaribatting eyelashes? Si daca imi puteti spune parerea despre produsele de la Sephora, daca va plac, si ce parere aveti si despre blush'ul lor?
Ah da, un ruj care rezista gen Astor perfect stay, dar in nuante de roz pal. Si pareri despre corectoru de la Benefite acela in cutiuta? big grin
Si cred ca atat big grin.

Răspuns Câştigător
| ralu_1668 a răspuns:

Despre pudra eu zic sa incerci pudra de la x factor e cea mai buna, cat despre un ruj rezistent cele de la astor sunt foarte buna ori poti incerca rimel london

5 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Nu iti mai cumpara machiaje parfumuri etc din Douglas sau Sephora sau dintr'un alt magazin din mall. ridica preturile extrem de mult. mai bine cumpara'ti din zona libera. e in port. sunt mult mai ieftine. si cel mai bine e sa iti iei de la firme cunoscute cum ar fi biju...max factor si altele...si douglas si sephora au produse.dar nu sunt atat de bune. nu asta e specializarea lor.

| Aly28 a răspuns:

Buna,eu am blush-ul de la sephora,si mi se pare bun, rezista, si are aderenta buna.Mai am un fond de ten de la ei.numai ca e prea inchis si nu-l pot folosi, dar si el mi se pare bun.Acum am vazut ca au si reduceri mari la produsele din gama proprie.http://www.sephora.ro/ro/pid2501/animatie.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si eu am vazut reducerile, nu doar in gama lor ci si in altele, am dat 13 lei pe un fard de 45.

| Bijou a răspuns:

Iti recomand o pudra minerala, naturala, http://forever-aloe-vera.eu/produs/673

| Seiran a răspuns:

Toate produsele de la Sephora sânt bune, cu excepţia fondului de ten.Dar dacă vrei neapărat fond de ten de la Sephora, trebuie să îl alegi cu o nuanţă~două mai deschis fiindcă lumina e proastă acolo.