| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Deci, vreau sa ma tund asa http://static.becomegorgeous.com/......rstyle.jpg 1, problema e ca eu am parul cret, credeti ca mi-ar sta daca l-as face cu placa?

2 răspunsuri:
| Ncl_9813 a răspuns:

Ar arata chiar ft bine! Parul facut cu placa oricum capata si un volum si o forma speciala.Deci in concluzie tunsoarea asta arata super facuta cu placa!

| Anaxor96 a răspuns:

Depinde si de forma fetei tale, de corpul tau.Nu tot ce zboara se mananca! Incearca cu un site unde iti poti schimba coafura, si vezi daca iti place.winking