| Lost Angel a întrebat:

Deci vreau sa-mi nuantez si eu parul albastru sau roz, dar ideea este ca parul meu este brunet. Un sampon nuantator ar prinde si pe parul meu? pls raspunde-ti cine stie:X fuditzaa:X

Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Din pacte nu prea prinde.Si eu sunt tot bruneta si nu mi-a prins si a mai incercat si o alta prietena de-a mea si nici ei nu i s-a prins.Pe saten prinde sigur ca mi-am facut mai demult

4 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Nup. Si eu am incercat dar a trebuit sa ma decolorez inainte sad

| Lorena a răspuns:

Cred ca da.Am vazut la o prietena si ei i s-a prins si are parul brunet.winkinghappybig grin
Succes!kiss

| Lost Angel explică:

Ideea e ca nu vreau sa ma decolorez, vreau sa fie ceva temporarhappy

| dijli a răspuns:

Te decolorezi ...si dupa o sa iti iasa cum vr uwinking