| VANTE a întrebat:

Decii m-a mâncat undeva sa mă fac blonda cu decolorant de la Ginger închis la Ginger deschis spre blond toate bune și frumoase până mi-a venit în cap ideea de a îmi face juvite cu albastru de metilen doar că am făcut întreg parul am stat așa albastra cred că vreo 1 săptămână și cum nimic nu durează la infinit albastrul s-a decolorat devenind un verde putred amestecat cu roșu oribil așa că am dat fuga la magazin și am luat o vopsea șaten închis culoarea naturala a parului meu doar că spre surpriza și dezamăgirea mea din saten a ieșit un negru urat abanos )): oribila imagine întrebarea mea ar fi cum pot sa scap de el mai repede? Precizez că am parul subțire rău și nu as mai vrea sa îl decolorez

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te-ai vopsit tricolor de sapte feluri.
Asteapta cu rabdare, pana ce ti se schimba parul (creste cca. 1cm in fiecare luna).

| Cipi1212 a răspuns:

Ai făcut mișto de părul tău.

| Dragobeta a răspuns:

La ce ai facut tu in parul ala, nimic nu te mai ajuta. Poate doar foarfeca, cum se zice mai sus.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Foarfeca. Nu ai alta varianta.

| Ana667ib a răspuns:

Zdrobești 5-6 capsule de vitamina C și 3-4 linguri de șampon head and shoulders. Va scoate vopseaua garantat.