| iolna a întrebat:

Demachiantul pentru ochi se poate folosi si pentru fata?big grin

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Da, il poti folosii fara probleme, decat cel pentu fata sa nu il folosesti si pentu ochi deoarece e posibil sa irite zona.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! De ce nu merge foarte bine.

| mona a răspuns:

Da,se poate folosi si pentru fata

| LolaLollita a răspuns:

Bineinteles, nu sunt probleme.

| deeadeea111 a răspuns:

. da

| rocket a răspuns:

Linistita. Dar e bine sa ai cate unul pentru fiecare. http://www.fidelityshop.ro/ingrijirea-fetei In principiu, demachiantul pentru ochi este bun atunci cand ai machiaj rezistent la apa, care se aplica doar la ochi si de aceea e special.

| Dianatips a răspuns:

Daca ai tenul uscat sau mixt poti incerca sa pui ulei de masline pe un disc demachiant, face minuni big grin

| EmoDoll a răspuns:

Da se poate folosi numai ca sa nu folosesti ala pentru fata la ochi
Ar putea sa te irite