| kitty00 a întrebat:

Descrieti-mi look-ul vostru(imagini, comportament, etc.) si look-ul emo sau rock big grinbig grinbig grin.Tot asa:imagini, comportament, etc! Cel mai bun raspuns(care sa contine multe idei) primeste fundoi!

Răspuns Câştigător
| xPikaChux a răspuns:

Pai sunt o mare ciudatalaughing.am un comportament misterios, diferit, ceva ce nu poate fi descris in cuvinte. Uneori imi place sa contrazic oamenii, dar stiu sa ma opresc inainte sa pornesc o cearta.Nu prea sunt genul care isi cere scuze, dar mereu ma gandesc ca eu am gresit.Lumea din jur ma vede inocenta si draguta, dar imi place sa fac si pe dura uneori.Cat despre lookthinking Hmm...am beton(uneori imi plk sa-mi intre in ochi, alteori sa fie scurt sa mai vad si eu lumea din jurlaughing)ma imbrac destul de colorat, dar uneori imi place sa port si haine mai inchise la culoare.hiuu! whew!.cam atat...ce pot sa mai spun?thinking

| kitty00 explică (pentru xPikaChux):

Ca ai ''betpn''rolling on the floor oh go on rolling on the floorhee hee ce misto a fost fazahappy noroc ca mi-am dat seama. funda=)

| kitty00 explică (pentru xPikaChux):

Beton* ce porcarii mai scriu si eu laughing

| xPikaChux a răspuns (pentru kitty00):

Upsslaughing...scuze.daca nu ma grabesc eu atunci cine?laughing

| kitty00 explică (pentru xPikaChux):

rolling on the floorlaughing da u cati ani ai?

| xPikaChux a răspuns (pentru kitty00):

13laughing...u?

| kitty00 explică (pentru xPikaChux):

12big grin :-s.

| xPikaChux a răspuns (pentru kitty00):

Multi inainte!winking

| kitty00 explică (pentru xPikaChux):

Uh lala laughing ca uitasem sa pun si euwinking Multumesc, la fel laughing>big grin

| xPikaChux a răspuns (pentru kitty00):

laughing

22 răspunsuri:
| kitty00 explică (pentru SirAndi):

Haha,si look-ul boho? Ca tot esti tu asa priceput!

| SirAndi a răspuns (pentru kitty00):

De asta nu am auzit happy e acum noua fiță?

| kitty00 explică (pentru SirAndi):

Nu prea laughingrolling on the floor cei care sunt boho pot deveni si hipiotirolling on the floorlaughing.Da ce tie iti place fitele?laughing

| SirAndi a răspuns (pentru kitty00):

Nu, mai glumeam si noi... happy

| kitty00 explică (pentru SirAndi):

Si totusi nu ai raspuns si la prima intrebare:care e look-ul tau?>big grin

| SirAndi a răspuns (pentru kitty00):

Pff nu stiu daca am un look anume, depinde ce intelegi prin asta?!

| kitty00 explică (pentru SirAndi):

Hmmm gusturi, comportament, imbracaminte!

| SirAndi a răspuns (pentru kitty00):

Ca imbracaminte, ma imbrac casual. Comportamentul nu pot sa il spun eu decat prietenii (amicii)

| kitty00 explică (pentru SirAndi):

Aham si muzica, ce gen asculti/

| SirAndi a răspuns (pentru kitty00):

In general ascul muzica comerciala, rap, hip-hop, dance, aproape orice gen, la petreceri chiar si manele

| kitty00 explică (pentru SirAndi):

laughingeu la fel dar in afara de rap...Stii cateva replici de ura si replici haioase? Sa se vada ca nu imi pasa/ca urasc acea persoana cu care vorbesc!

| SirAndi a răspuns (pentru kitty00):

Nu stiu ce sa zic... Aste trebuie sa iti vina pe moment happy