| Denisa a întrebat:

Dieta pe 13 zile + mult sport. Cate kg as putea slabi in 2 saptamani? Uitati aici dieta: http://www.infoslabire.ro/......zile.html. Am 166 cm si 56 de kg. Vreau neaparat sa dau macar 6 kg jos.

Răspuns Câştigător
| bbdotgirl a răspuns:

Dieta aia e de fapt dieta de ingrasare pentru. tipe asa ca tine rolling on the floor V-au pacalit editorii.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Daca faci sport, nu trebuie sa ti regim. Faca-nd sport, organismul consuma caloriile. iar tu va trebui sa le pui la loc. Chestia cu nu mai mananc, tin regim, nu are cum sa functioneze. Fa te rog frumos, in fiecare zi, alergare in jur de 4-5 kl, de doua ori pe saptamana bazin cu sauna, iar o data pe saptamana cand vrei tu, coarda, In timp ce alergi vei sari si coarda. Eu garantez ca in doua luni vei da jos 5 kg. Dar, nu sta fara sa mananci. Pa

| Cristary a răspuns:

De fapt esti chiar bine. La 1. 66 m - 10 = 56 kg. Deci e perfect. Ce-ai vrea sa dai de pe tine? si pielea?

| Cristary a răspuns:

Si mai si te imfometezi, straight face

| Cristary a răspuns:

Infometezi* Ma scuzati.

| koool a răspuns:

Cati ani ai?

| alandala a răspuns:

Citeste comentariile de pe acel articol, sa vezi.