| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

Diferente intre insulete de barbati si insulete de femei va rog? happy

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Pot fi si unisex. sunt incaltari care sunt si pentru fete si pentru baieti. gen adidasii aia de ma walkmaxx (asta mi-a venit in minte acum)

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Daca nu ma uitam la categorie si pe google, as fi jurat ca vorbesti de o boala laughing.
diferenta e forma. sunt imposibil de confundat. asta e din cauza fizionomiei labei piciorului. la barbati e mai lat iar la fete mai subtire.

| FatFrumosDinLacrima explică (pentru Danzell):

Sunt baiat, am luat niste insulete marimea 43, dar mi-se par ca sunt de fete parca... Nu stiu de ce? sunt negre @|

| Danzell a răspuns (pentru FatFrumosDinLacrima):

Pot fi si unisex. sunt incaltari care sunt si pentru fete si pentru baieti. gen adidasii aia de ma walkmaxx (asta mi-a venit in minte acum)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ofera tratamente diferite

| Cristtiane a răspuns:

Păi din câte ştiu eu, insuletele pentru bărbaţi au un aspect de bocanc.
Cele de fete sunt mai "finuţe".Nu prea sunt multe diferenţe.