| anonim_4396 a întrebat:

Dimineata cand ma trezesc si ma uit in oglinda, am unele pete rosii pe fata..care dispar incet pe percursul zilei. Ce cauzeaza aceasta roseata? Mentionez ca nu o am mereu.Doar cateodata.Cum as putea scapa de ea?

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Urmele de perna in p l m.

| Burlacu006 a răspuns:

Pete rusii zici? hm. de la caldura

| andreea49 a răspuns:

De la perna, exact. Si mie mi se mai intampla.

| BiyaBiy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa am o pata foarte mare care nu era de la perna. A doua zi mi-a trecut fara sa stiu. E posibil sa fie de la atmosfera umeda sau de a perna. Daca nu e asa inseamna ca ai unele iritatii ale pielii care dispar de la un anumit lucru. De exemplu perna. Iti recomand ca ai o perna moale care sa aiba o fata fina pentru a nu mai aparea pete pentru ca asta este recomandat de medici.