| AleeE_9040 a întrebat:

Din ce materiale se pot confectiona genti? De preferat gentile la moda happy

>Mersii`; d<

Fundaa`batting eyelashes

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| 3my a răspuns:

Banuiesc ca te topesti dupa unicate...e ceva pozitiv si economic, incearca material textil, piele sau alte imitatzii.(alegetzi culoarea si grosimea materialului)...si priceperea croitorului.

| doctorbag a răspuns:

Daca sti care sunt gentile la moda, ai rezolvat cel putin 90% din problema: piele naturala, materiale textile, sau combinatii.
Daca vrei o sursa de inspiratie vezi http://www.serviete-genti.ro