| CiicxuBăă a întrebat:

Din curiozitate. ce parfum prefera baietii? >: adica dulce, puternic, fin ( mirosul ).

Răspuns Câştigător
| wann a răspuns:

Buna iti pot da cateva nume ale unor parfume pe care stiu ca le plac majoritatea baietilor pe care ii cunosc :
Cel mai bun e : Paco Rabanne - One million, am si eu varianta feminina, ti'l recomand!
Thierry Mugler - Angel
Armani Code
MOSCHINO Friends
Black XS -Paco Rabanne (si la asta sunt ambele variante)
Sper ca ti'am fost de ajutor! :*

11 răspunsuri:
| MaraMărr a răspuns:

Buuuuna sunt fata dar stiu ca orcarui baiat ii plac parfumurile floralewinking

| BiaSiAtat a răspuns:

Fin.Dar de depinde si de baiat... Daca e un tip mai de pe strada ii place mirosul puternic,daca e un tip mai delicat, mai confidential si mai artistic cel fin, dar daca e un tip cuminte si vesel el adora mirosul dulce.
Sper ca te-am ajutat...happy

| Rossey a răspuns:

Cat mai puternic.

| robertciclism a răspuns:

In niciun caz dulce si nici fin. Barbatii prefera parfumurile de esenta tare, puternice, care lasa in urma un miros puternic. Cu un Hugo Boss nu vei da gres. Incearca sa observi ce deodorante foloseste si spune tipei de la magazinul de parfumuri cam ce i s-ar potrivi.

| Laurretta a răspuns:

Playboy, D&G si calvin kleirwinking
De obicei cele fine și dulcibig grin

| chocolate_1698 a răspuns:

Depinde de baiat

| enverhoxha a răspuns:

N-aţi înţeles nimic, bă! Fata vrea să ştie ce parfum trebuie să folosească fetele ca să placă băieţilor.

Eu prefer femeile care miros a săpun scump.

| ZuettH a răspuns:

PlayBoy in special, play it sexy si fragantele dulci dar racoritoare. happy

| Paulinio93 a răspuns:

Paco Rabanne 1 million love struck!

| AdonisSmecherul a răspuns:

Signature(e cel mai tare:X)

| bellaella11 a răspuns:

Unele fete prfera cel dulce dar majoritatea prefera cel fin si de firmawinking