| Teodoraa6 a întrebat:

Din intamplare stiti cat costa o crema BB Maybelline in Auchan Iasi?
Cineva mi-a spus ca costa in jur de 50 de lei dar pe un site am vazut ceva in jur de 30 de lei.
As vrea sa o achizitionez din Auchan.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu am dat pe ea, la acest "magazin", 41 de lei. E drept, mai de mult.

| Teodoraa6 explică (pentru neutrino):

Si e buna? se intinde bine? eu am de la nivea e e groaznica nu se intinde deloc imi lasa pete pe fata si ma inchide la culoare, de parca as fi bronzata si e cea mai deschisa nuanta

| neutrino a răspuns (pentru Teodoraa6):

Eu sunt multumit de ea.