| BlahxD a întrebat:

Dintre rochia asta >= http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0 si asta >= http://www.google.ro/......tp?/imgres r:34, s:60&tx=61&ty=138, numai ca pe negru, care ar fi mai potrivita pentru o zi de nastere la un local? Mentionez ca eu voi fi sarbatorita. Heeelp please :o3!

Răspuns Câştigător
| Summer5505 a răspuns:

O prefer pe prima... acum depinde si de cati ani ai/implinesti

5 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Mult mai mult imi place a doua, muult mai mult, nici nu se compara.Dar e doar opinia mea tu ascutlta-ti inima happy

| Pisiquee a răspuns:

A doua e mult mai frumoasă big grin. Mai ales pentru timpurile astea.
Prima pare cam matură. Adică te maturizează în ea.Depinde câți ani faci thinking Apropo.La mulți ani! :*

Răspuns utilizator avertizat
| Andr3e a răspuns:

Eu ti-as spune sa o imbraci pe a doua.E mult mai frumoasa si se potriveste pentru orice varsta.Prima te va face prea matura.Mai ales pentru ca tu vei fi sarbatorita.Si apropo...LA multi AnI!

| Cherry_3262 a răspuns:

Mie mi se par amandoua potrivite. Dar imi place mai mult a doua.Parerea mea ar fi sa nu porti negru.O culoare mai deschisa mi s-ar parea potrivita.Dar e ziua ta, tu iti alegi culoarea. Distractie placuta.:*