| xCatastrophe a întrebat:

Doamne deci va cer o mare favoare puppy dog eyes Vreau sa stiu cum se numeste aceasta tunsoare? https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/......0552_n.jpg SAu cum sa-i zic frizeritei sa ma tunda? Va rog muult! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Sahashi a răspuns:

Eu zic daca frizerita se pricepe du-te cu o poza la ea si explica-i si ea iti zice daca poate sa iti faca

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu stiu exact cum se numeste, dar poti spune ca este asimetrica fiindca pe o parte este o tunsoare scurta iar pe cealalta lasat mult mai lung, poti copia poza pe telefon si sa arati coafezei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca asta face parte din categoria tunsorilor emo