| ozzyluv a întrebat:

Doare cand iti mai dai o gaura in ureche? (cu ac)

Răspuns Câştigător
| aaaaaaa1 a răspuns:

Nu prea (eu mi-am facut 2laughing

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doare un pic, să fie un ac steril!
Pa, pa.

| JHFAK a răspuns:

Mai bine iti dai cu pistolul. Ustura un pic (mai mult laughing) cu acul. Si curge mai mult sange. happy

| Kiyy a răspuns:

Nu doare chiar atat de tare. Dar vei simti un fel de presiune in ureche. Ai grija sa dai cu spirt bine acul si urechea inainte sa iti faci gaura. Eu mi-am dat gaura intr'o seara dupa ce am facut baie, cu cercelul. Nu a fost atat de dureros dar doare putin. Dar eu iti recomand sa te duci la salon. Multi ar zice ca o poate face si acasa, de ce sa se mai duca la salon. Dar acolo ti'o face cu pistolul si este mai putin dureros si mult mai sigur. Pup. sper ca te'am ajutat. happy :*
Numai bine!

| Raluu a răspuns:

Nu doare asa tare. Dar inainte ai grija sa dezinfectezi urechea. Pe mine nu m-a duruthappy. Dupa ce dai gaura pune un cercel de plastic sau de titan(otel) sau aur nu prea conteaza dar ceva care sa nu cocleasca pentru ca se infecteaza. Bafta! te pup

| lilith_3139 a răspuns:

Nu doare depinde daca iti dai repede fara ezitari ex daca o sa ma doara etc etc nu te doare dar cel mai bine iti dai direct cu cercelul eu asa fac sau poti pune pe altcineva sa iti dea

| ana_8023 a răspuns:

Eu imi dau singura si ca sa nu te doara iti freci urechea sa iti amorteasca si sa nu simti...succes:*

| eDDy a răspuns:

Freacate bine cu sare in locu unde vrei sa iti faci gaura si nu te va dureawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste o branula. nu e prea sigur cu acul. cu branula nu doare asa tare si trece foarte usor prin ureche.