| cipriot a întrebat:

Doare tare daca iti faci un piercie in buric? Dar in ureche? In ce zona a urechii sa il fac ca sa doara cat mai putin?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Lobul urechii doare cel mai putin, daca te bagi mai sus la cartilaj o sa te doara mai tare.
Si zona buricului e o zona foarte sensibila, in plus trebuie sa faci 2 gauri pentru un pierce in buric.

| edit28 a răspuns:

Daca iti e teama de durere atunci nu-ti mai fa deloc.

| Rx5hnS a răspuns:

In buric doare rau. La ureche doare cel mai putin acolo nu e cartilaj, si doar piele( imi scapa denumirea)