| anonim_4396 a întrebat:

Domnii prefera blondele? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde stii ca domnii prefera blondele? nu e adevarat [nu intotdeauna e asa] ...depinde de mai multi factori (unul important ar fi IQ[nu ca o blonda ar fi mai desteapta spre exemplu ca o bruneta sau reciproc :d])

5 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

De imbecili.Nu cred ca toti, doar aia cu iq cat a lor.

| PredatoR a răspuns:

Cand mergi cu o blonda pe strada atragi imediat privirele tuturor, brunete sunt majoritatea, blondele sunt un pic mai rare si deea, se zice ca is mai usor de vrajit...laughing oricum... blondele is de sezon, brunetele de viitorlaughing

| paulpaul25 a răspuns:

Sunt mai frumoase si de obicei au forme mai apetisante.Nu zic ca brunetele sunt urate deoarece sunt si brunete superbe dar si blonde urate dar...Eu sincer nu fac o mare diferenta dar majoritatea iubitelor mele au fost blonde.Deci le prefer!

| georgiana_5779 a răspuns:

Unii,si pun accent pe "unii" pentru ca traiesc cu ideea ca toate blondele sunt proaste, si in felul acesta nu se simt inferiori femeilor, sau varianta a2-a ar fi ca le prefera din cauza ca au ideea ca le pot manipula.

| IonutGosa a răspuns:

Eu,sincer,nu stiu de ce da prefer si blondele si brunetelethinkinglaughing