| CPR a întrebat:

Dreadlocks din nou laughing
Deci care este treaba cu extensile pentru dreadlocks? cumpar dreadurile taiate de la cineva sau se fac din extensii din astea artificiale de care isi pun uni in cap laughing?
A si sa nu uit cum se pun alea prin ce procedura se ataseaza de dreadurile pe care le ai?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi extensii fara probleme eu am lucrat la un salon in afara si stiu ce vorbesc, si chestia cu nu te spala e un mit de la care reusesti sa faci paduchi nu dreaduri. Ma gasesti pe id-ul epica_my daca vrei sa stii mai multe

2 răspunsuri:
| Byclick a răspuns:

Eu stiam ca daca nu te speli, pieptani si nu te tunzi mult timp. dreadlocks-urile apar de la sine.

| CPR explică:

Mersi :*