| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Duminica am Balul Bobocilor si mi-am cumparat o rochita neagra la piept si apoi cu albastru metalic si niste botine cu toc cu sireturi negre si niste cercelusi lungi albastrii. Cum sa imi fac parul? Sa-l ondulez sau sa-l impletesc pe o parte si pe partea cealalta sa-mi asez tot parul si sa-l ondulez/indrept? Astept sfaturi big grin!

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Indreapta-l. Ai deja rochita cu albastru metalic, care e o culoare destul de puternica. Indreapta-l si asa se vor evidentia si cercelusii.

| Loredana123 a răspuns:

A 2 varianta e mult mai buna pentru ca iti pune rochia in evidenta.