| LoOvE a întrebat:

Dupa ce criterii te alege profesionistul intr-o preselectie de moda? Cum trebuie sa fi /sa te comporti?.st fata

6 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Pai trebuie sa fii inalta si slaba.Trebuie sa ai tenul curat si sa te duci nemachiata.De asemenea parul trebuie sa fie prins si unghiile date doar cu lac incolor.Trebuie sa nu fii fitoasa si sa fii foarte placuta.:*

| LoOvE explică (pentru Kasia):

Unghii mari?

| Kasia a răspuns (pentru LoOvE):

Nu.fara unghii mari.

| Jessie530 a răspuns:

Pai slabuta, nici pic de colacei! mai inalta, sa stii cum se merge, sa fii gata de orice provocare.sa fii increzatoare cand defilezi, si serioasa!

| LoOvE explică (pentru Jessie530):

Sa zambesc? Trebuie sa vorbesc ceva? Ma intreaba ceva?

| Jessie530 a răspuns:

Poate te intreaba de ce ai venit acolo sau desprea tine sau ce "realizari" ai mai avut. si eu asi zice sa fii serioasa.