| Ado_6474 a întrebat:

Dupa ce il indrept cu placa parul sta foarte drept dar nu stiu cum sa mi-l prind noaptea pentru a-l pastra si a doua zi drept. sper sa ma ajutati :*:*

9 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Da-l cu spuma dupa ce il intinzi big grin

| piciuk a răspuns:

Eu il las desprins noaptea, ca sa nu se faca dunga de la elastic.sau poti sa il prinzi si dimineata dai de 2 ori in par cu placa inainte sa pleci de acasa si sta drept.depinde si ce placa ai

| AandreaA a răspuns:

Da-l cu fixativwinking

| KidduHerexD a răspuns:

Pai si mie mi-s-a intamplat inainte de a-mi lua placa am fost la prietena mea si ne-am facut poarul pentru a doua zi la petrecere am mai multe de zis pai ca-sa nu til strici baga-l intr-o sapca sau intr-un fes mai poti daca e placa ta sa te mai faci odata dimineata sau incearca sa dormi asa e cel mai bine dar daca nu e placa ta incearca partea cu sapca sau fesul ok?
sper ca ti-am fost de folos te pop si iti doaresc succes!
kiss

| EsarfaRozZ a răspuns:

Nu il prinde, ca vei ramane cu urma de la elastic. lasa`l desprins si iti va sta, depinde cat de bine este intins.

| DamaAzu a răspuns:

Poti sa il lasi despletit dar se poate ¨distruge¨ asa ca simplu poti sa il prinzi in coada jos ca sa iti fie comod si stai linistit ca parul intins cu placa tine vreo 2 3 zile...(la mine ca eu am un par foarte lung si nu tine mi mult de 2 zilesad)dar la undele fete tine mult si nu trebuie sa il prinzi cumva sau intr´un anumit fel, dar uite un SFAT nu il impletibig grin ca daca il impletesti ti se onduleaza:X
Sper ca te´am ajutat si iti urez mult succes

funditabatting eyelasheshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-l in menghina

| ainaw a răspuns:

Vezi nişte poze cu tunsori de seară aici: http://www.pozetunsori.com

| Bibby_8036 a răspuns:

Pai thinking nu trebuie sa-l prinzi, depinde cat de buna este placa :d, cat de bine indreaptahee hee, daca il prinzi parul v-a lua forma elasticului de par.