| Fumiko a întrebat:

Dupa ce imi imi spal parul mi se umfla urat mai ales ca e scurt,si vreau sa imi cumpar un balsam dar nu stii ce fel de balsam trebuie,poate fi de oricare,firtifocare,par usat, stralucire etc

8 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Mie mi se pare ca toate fac acelasi lucru, adica iti lasa parul mao moale si ti-l pleostesc

| presus a răspuns:

Cumpara-ti unul fara volum.

| TabletaSB a răspuns:

Sampon revalid. Incearca doar o data

| Ana1018 a răspuns:

Ar fi bun unul fara volum dar ai grija! Sa nu te dai cu el pa radacina ca altfel se umfla mai rau. Am trecut prin asta. Este bine sa te dai de la jumatate in jos.
Sper ca am ajutat!

| InimioaraTePupă a răspuns:

Buna si eu aveam probleme de genul si acum folosesc de la Syoss (alb) Full hair 5.
Acuma nu mai am probleme de genul poti incerca.
Funda?

| Fumiko explică (pentru InimioaraTePupă):

Nu sti daca il gasesc si in kaufland?

| InimioaraTePupă a răspuns (pentru Fumiko):

Cred ca il gasesti.

| Fumiko explică (pentru InimioaraTePupă):

Ok multumesc.: *