| andreea4ever a întrebat:

Dupa ce mi-am stors anumite cosuri, mi-au ramas cateva pete mov pe fata,(semne)din cauza ca nu l-am stors la momentul portivit.Cum sa fac sa dispara?(creme, remedii)

4 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Vichy Normaderm Crema AntiImperfectiuni si maxim in 2 zile se duc petelehee hee

Abh
| Abh a răspuns:

Nu ai ce sa le faci, vor disparea de la sine, cu timpul. Ai traumatizat pielea prea tare cand le-ai stors.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor disparea singure, am avut si eu ceva de genu si am dat cu corector si am asteptat sa dispara. Foloseste o crema hidratanta.

| ily a răspuns:

Crema hidratanta cate putinhee hee Asta fac si eu acum. :-s