| camiitsu a întrebat:

Dupa craciun. am inceput sa depun grasime pe burta si solduri, in curand si pe picioare? intreb!?:*o sa se depuna si pe picioare?

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

O sa se depuna peste tot, indeosebi pe locurile cu suprafata mare de insertie : burta, solduri, coapse, buci. Mananca de doua ori mai putin decat o faci acum dar fa miscare de doua ori mai multa decat faci acum pentru ca organismul sa arda toate caloriile suplimentare pe care le-ai bagat in el, calorii pe care organismul si le-a depozitat ca rezerve sub forma de grasime in locurile pomenite. Succes si sanatate maxima iti doresc!

| Fragile a răspuns:

Depinde de fiecare, dar daca vrei să mai dai jos din grăsime încearcă să mai reduci din porţiile de mâncare, din pâine şi dulciuri şi bea multă apă. Sper că te'am ajutat.

| kx123 a răspuns:

Da, se depune. Cand te ingrasi nu te ingrasi numai intr-o parte a corpului, cu siguranta si picioarele tale vor capata alta forma.

| Nitescu_Andreea_1988 a răspuns:

Du-te la sala happy