| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a întrebat:

Dupa cum va spus vreau sa slabesc...
am uitat sa va spun ce de anul trecut m-am ingrasat 11 kg...
in 2 luni m-am ingrasat 6 kg...
si inainte de a ma ingrasa eram slaba...
si dupa ce m-am ingrasat mi-au aparut vergeturi...
cum pot scapa de el?
sau cum le pot scunde?
vreau raspunsuri serioase...
fara misto...
multumesc

4 răspunsuri:
| al3_9910 a răspuns:

Deci.cum i-am mai spus si altei fete... din pacate de vergeturi nu poti scapa, indiferent de ce creme sau solutii vei folosi.acestea se vor albi cu timpul si nu vor mai fi vizibiletongue...

| siwel a răspuns:

Din experienta proprie:
nu am mai mancat dupa ora 18 si am facut jogging (fuga de rezistenta o juma' de ora)zilnic seara: intr-o saptamana am dat jos 5kg

| isa_9377 a răspuns:

Iti recomand miscare in fiecare zi si cred ca un regim diasociat e bun

| adina_4262 a răspuns:

Din experienta - in doua luni am slabit 10 kg, am mancat in general putin si des (~5 mese pe zi), cred ca stii si tu ce este de evitat. Am inlocuit Cola cu apa. Si in fiecare seara sau macar o data la doua zile o ora de exercitii acasa/jogging. Bafta!