| alynutza6820 a întrebat:

Dupa parerea voastra fetele sunt mai frumoase cu parul lung, mediu sau scurt / prins sau desfacut?

Răspuns Câştigător
| MeAndMe1000 a răspuns:

Cu parul mediu-desfacut-drept
Cu parul scurt-desfacut-drept
Cu parul lung-desfacut-cret

7 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Lung si desfacut eventual un pic ondulat este mai romantic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
Conteaza marimea atat timp cat parul e desfacut...
eu imi tin mereu parul desfacut...cand e legat arata atat de plictisitorrrr!

| Alexxa10 a răspuns:

Depinde de forma fetei, poate fi ovala, rotunda, etc... unor fete le poate sta bine cu parul lung, altora cu parul scurthappyhappy

| Nicooooo a răspuns:

Mei, pai acum depinde de ''figura '' fiecaruia...happy
Oricum mie in general imi plac fetele cu parul desfacut love struckwinking

| xoxo_3814 a răspuns:

Mediu:p

| katy_2349 a răspuns:

Parul lung si prins vara iar toamna si iarna poti sa til lasi desfacut

| Mdeah_8458 a răspuns:

Dupa parerea mea o fata e mai frumoasa cu parul lung si desfacut...