| Ирина19 a întrebat:

E adevarat ca daca o vreme nu mai faci exercitii pentru abdomen grasimea revine, chiar daca mai tii dieta? Daca incepi exercitiile trebuie sa le faci toata viata?

Mersi!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toată viața trebuie să ai grijă de tine, de corpul și sănătatea ta.
Sunt excluse recidivele!
Pa, pa.

| gHelena a răspuns:

Silueta noastra nu depinde doar de exercitiile fizice pe care obisnuim sa le facem, ci si de modul in care ne alimentam. Arunca o privire aici http://www.divahair.ro/diete_si_slabire si vei afla raspunsuri la toate intrebarile tale legate de diete si sanatate. Un gand bun, Elena.

| Puffy_1082 a răspuns:

Eu faceam abdomene in fiecare seara.si am incetat sa mai fac in fiecare seara de ceva vreme.si am ramas la fel.insa daca faci exercitii si tiisi dieta rezultatele vor fi mai bunewinking si nu.nu trebuie sa faci toata viatahee hee

| alexutu001 a răspuns:

Buna, nu e adevarat, daca ti dieta nu revine dar poti sa nu le reduci de tot ci sa faci mai rar happy