| Gabytzaa98 a întrebat:

E adevarat ca Lady Gaga isi face haine si pantofi?

Răspuns Câştigător
| Jamelia1 a răspuns:

Nu ea le face
Are o echipa de stilisti si designeri care creeaza special haine pentru ea...se numeste House of Gaga

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alasia a răspuns:

Nici eu giuly dar ii place pontullaughing dar probabil ca ea e cea care le gandeste si le creaza, vreau sa spun designul, poate e ajutata si de cativa stilisti mai saritibig grin dar are ceva stilisti care i le croiesc. dar ideea posibil sa fie creata de ea. maiales ca in bravo scria mai demult ca o tinuta era inspirata dupa bunica ei, sigur ea le gandeste modelul. team pupicit :*:*:*:*. a, primesc fundisa?big grin:*:*:*

| Nebuneală a răspuns:

laughing am auzit si euhappy dar nu cred ca e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea sunt de la designeri celebri, nu le face ea.
intr-adevar House of Gaga o ajuta la imagine, la filmari videoclipuri, dar nu fac haine.