| mariposa azul a întrebat:

E bine sa-mi scot sprincenele de la 14 ani?

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te pensezi poate! Da, nu este nimic anormal dar nu foarte mult, mici retușuri.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să ţi le scoţi? Sper că te referi la pensat şi nu la altceva. E ok dacă tu vrei de la vârsta asta cine te poate opri? Baftă!

| G a răspuns:

You made my day. rolling on the floor sper ca te referi la pensat.
asa, revenind, sprancenele le poti pensa oricand e nevoie, atunci cand observi ca sunt prea stufoase, nu exista o varsta anume.

bai, acum poate chiar la scos sprancenele de tot s-a referit fata... laughing

Abh
| Abh a răspuns:

Daca tii neaparat sa-ti faci de lucru cu ele de acum inainte, poti sa te pensezi, de ce nu?

| Black_Cherry a răspuns:

Adica sa te pensezi...nu vad de ce nu tongue

| Anileda a răspuns:

De scos nu ai cum sa le scoti.
Insa poti sa te pensezi, indicat ar fi sa te duci la un salon deoarece acolo ti le face bine, pe parcurs daca vrei poti sa te pensezi tu.
In fine nu sunt preturi mari 10-15 lei variaza preturile pentru un pensat depinde de salon, poti sa ti le si vopesti.
Succes
O zi bunahappy

| Tabii. a răspuns:

Cum sa ti le scoti?rolling on the floor Tare astarolling on the floor. POate sa te pensezi, si da, poti sa te pensezi, dar sa te duci la salon, nu acasa. Bafta la pensat si mai ales in exprimare!

| Laurici :x a răspuns:

Adica sa te pensezi? nu este un lucru rau dar ai grija ce cum ti le pensezi. apoi sa nu regreti.ca o sa dureze pana o sa-ti creasca innapoi, ti-o sp dn proprie experienta

| Anonim_4683 a răspuns:

Sa iti scoti sprancenele? :O Doh... sa te pensezi vrei sa spui?
da... nu e nici o problema daca te pensezi doar sa nu ti le subtiezi prea tare, sa nu ti le faci in forma de [virgula]. Si inca ceva: pentru inceput meri la cosmetica.

| Nirvana a răspuns:

Sa ti le scoti? Cum vine asta? Poate sa te pensezi. Depinde. Daca ai o forma urata la ele ai putea sa te pensezi. Dar trebuie sa te duci la un salon pentru ca tipa de acolo va sti ce forma sa iti dea in functie de tipul fetei. Aaa. Si pe viitor ai grija cum te exprimi. Serios acum. Sa-ti scoti sprancenele? laughing

| MeGhosta a răspuns:

Omg.eu nu as face asta laughing

| Shadow_8612 a răspuns:

Eu zic ca poate vrei sa te pensezi, dar daca tu vrei sa ti le "scoti" aia e treaba ta laughing

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Pfoaaaii...iti aduc un patent ca sa le scoti?laughing eu ma pensez de la 11.se zice pensat! nu scos, bagat sau cine stie cumlaughing

| Krissa_2143 a răspuns:

Nu e bine sa le scoti la nici o varsta. de pensat da. daca nu ai avea sprancene ti'ar fi mai greu sa vezi si ti'ar intra mai mult praf in ochi pentru ca ajuta sprancenele, dar daca nu ti la ochii tai faci ce vreibatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| ancutsa410 a răspuns:

Daca e chiar nevoie, nu! nu are nimic doar ca o sa trebuiasca sa te pensezi periodic

| claudiea79 a răspuns:

O sa arati ca un om spin...nu te mai juca stiu o cunostinta care sa chinuit ani de zile prin doctorii si prin spitale a dat banii grei sa ii creasca sprincenele si genele avea o boala... a mers pina in china. stai fata normala si nu te mai prosti.mai bine pune mina pe carte; fa o prajitura plimbate cu prietenele nu te juca cu sanatatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sa le scoti straight face? poate sa te pensezi laughing da, nu e nici o problematongue

| Mădăăăăă a răspuns:

Sa te pensezi? da.