| floricicadecolt a întrebat:

E bine sa se spele parul foarte lung, cu apa de ploaie si sapun de asa?

8 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Nu conteaza.

| NoBodyByMe a răspuns:

Da,cica face bine apa de ploaie...dar nu cred ca e o idee buna cu sapunul

| mona a răspuns:

E chiar indicat

| Yasemyn a răspuns:

Hey... Nu cred ca daca te speli cu apa de ploaie o sa ai stralucire sau mai stiu eu ce... Important este sa stii cum sa iti speli parul.

Intr-un timp am auzit ca daca vrei sa ai volum trebuie sa te speli cu apa minerala... Deci, nu cred in lucrurile astea.
Trebuie sa stii cum sa ai grija de parul tau, chiar daca est lung...

Apropo, in nici un caz nu iti speli parul cu sapun...

Bafta :*

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Da am auzit foarte multe despre asta.
O zi bună.

| AngelHugz a răspuns:

Interesant

| AwaZoh98 a răspuns:

Lol. Nu cred ca mai traim in Evul Mediu ca sa ne spalam cu apa de ploaie si sapun de casa. De ce nu incerci si tu ca toti oamenii normali sampon si balsam (nu conteaza marca) si apa de la baie? straight face

| uca_1023 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun despre apa de ploaie, dar eu te-as incuraja sa folosesti sapunul de casa, este de 1000 de ori mai benefic decat un sampon din comerti cu sulfati si parabeni, dar sunt si pareri contra
cum crezi tu ca e mai bine, asa procedezi big grin metode sa iti ingrijesti parul sunt o gramada chiar daca il "chinui" cu chimicalele din comert big grin o masca de par facuta cu produse de casa va fi intotdeauna bine primita de podoaba capilara big grin