| 1234_7271 a întrebat:

E bun deodorantul Dove? stick sau spray?:X

Răspuns Câştigător
| nathalie a răspuns:

Pai sunt foarte bune.eu votez pentru ambele din aceeasi gama dar daca vrei doar unul e mai bine stickbig grineu zic ca protejeaza mai bine impotriva mirosurilor neplacute:d

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Deodorantul de la dove ala şpray cum îi spui tu e bun.
http://www.nowmagazine.co.uk/imageBank/d/Dove-Hair-Minimising.jpg
Din asta caută, e bun pentru că ai să observi că nu-ţi mai creşte părul la sub braţ aşa rapid ca înainte.

| Petronela a răspuns:

Cel mai bun e stick

| Turquoise a răspuns:

Eu folosesc numai spraylove struck si sunt multumita de el

| nathalie a răspuns:

Mersi:*

| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Ambele:X

Le am pe aman2

Daca trebuie sa alegi neaparat iti garantez Spray

| Madlene a răspuns:

Daca e sa alegi intre stick si spray cel mai bun e antiperspirantul, adica cel care este stick, e mai putin nociv!

| andreiyo50 a răspuns:

Cele mai bune deodorante sunt cele din tip stick pentru ca opresc transpiratia, cele de tip spray se evapora dupa cateva ore.