| dedfgv a întrebat:

E bun epilatorul http://www.domo.ro/......0_slash_00 cam cat timp(ani/luni) pot sa-l folosesc?

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Salut misadhvbfrfrgb sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos.Eu personal am acest fel de epilator de aproximativ 2 ani si merge la fel de bine e foarte usor de folosit si are un pret avantajos.Nu trebuie sa dai de mai multe ori ca " dispare parul".Eu perosonal il folosesc si pe linia bikinilor si la subbratsi nu simt decat un mic discomfort. Ti l-as recomanda cu multa caldura
In speranta ca ti-am fost de folos Bibi
Funda?

2 răspunsuri:
| maria_2953 a răspuns:

Este extraordinar, si eu am unul exact la fel de vreo cateva luni l-am luat si merge ca uns, nu te doare aproape deloc si nu trebuie sa dai de mai mult de doua ori cu el pe o zona casa ramana fina, cat va tine nu stiu dar pare rezistent, oricum momentan e grozav.

| AngeliqueVigeeLebrun a răspuns:

Eu iti recomand Epilator Philips HP6517 http://www.listapreturi.ro/......6517.html, il folosesc de 2 ani si nu am probleme, are si un racitor care iti relaxeaza pielea si un dispozitiv de masaj care te ajuta sa nu simti durerea