| lolo23 a întrebat:

E bun fondul acesta de ten? :D

Editt Perfect Mat?

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

Astept pareRi >:

Răspuns Câştigător
| MissCupcake_7313 a răspuns:

Fondul asta de ten il am si eu nu este prea bun sincera sa fiu si totusi este foarte ieftin. E zic sa optezi pentru alt fond de ten.

13 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Nu, mai bine mai bine ia-ti mat-a-morfose de la L'oreal.
Totusi, fondul ala de ten... Adica un fond de ten nu se ia de pe site-ul okazii.
Funda?big grinhappybig grin?

| membrugirl2010 a răspuns:

Adunutzza, da stiu, dar nu vad problema, nu prea conteaza aspectul ca sa stii ci cat de bun estewinking.

| membrugirl2010 a răspuns:

Si eu NU ma refeream la poza, ci la acel produs, la firma din CUCA MACAII.winking.

| membrugirl2010 a răspuns:

Mihaela, la primul meu raspuns nu am zis de ambalaj.

| tpuu a răspuns:

Eu una nu cred straight face

| Mihαelα a răspuns:

Dar fata a postat intrebarea cu scopul de a obtine un raspuns de la o persoana care poate straight facetotusi la incercat, nu v-a intrebat daca va pare frumos ambalajul.(pentru fata care a zis ca nu dupa ambalaj de ia calitatea)

| lolo23 explică:

Membrugirl2010 am pus poza ca sa vedeti cum arata straight face|

| lolas23 a răspuns:

Nu nu e bun mai bine cumparati giordani de la oriflame
sper ca te-am ajutat
daca nu gasesti giordani...
ia-ti affinitone dar asta nu e de la oriflamewinking

| lolas23 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 asta e giordani
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0 asta e affinitone;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-ti spun... da, eu cred ca e bun numai ca nu e cazul sa il iei de pe siteul ala... e ca si acum ti-ai lua cosmetice second handbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun eu il am dar mi la cumparat o colega.eu am pistrui sh imi acopera dar iti mai recomand si fondul de ten d la trendy by cosbelli e f bun si costa in jur de 14 lei nu e scump dar e dumnezeiesc sincer!

| NighTy a răspuns:

Da, depinde daca iti place si tiewinking. Bafta!

| Bella_5737 a răspuns:

Eu l`am avut de curand si este ok daca nu ai imperfectiuni dar acopera foarte bine cearcanele baftawinking