| anonim_4396 a întrebat:

E bun fondul de ten de la Color Trend? e destul de ieftin, de aia intreb.thinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Nu este bun deloc, zici ca te dai cu pamant.hee hee Eu am de la Oriflame, dar nici pe ala nu-l mai folosesc atat de des.

Răspuns utilizator avertizat
| JustLOvex a răspuns:

Bueyy.voi toti [ma rog majoritatea] spune`ti ca nu este bun. Nici unul dintre voi nu a spus motivul [in afara de missoana]. Cand spuneti ceva trebuie sa argumentati ca sa convingeti pe cineva.Cu toti ati spus : "Nasol" "Da. de aruncat la gunoi" etc.
Bai fratilor daca nu aveti argumente nu mai comentati.

P.S:Eu am folosit [si inca mai folosesc] si fondul de ten si pudra de la Color Trendlove struck si sunt foarte foarte bune; destul de bune pentru pretul lorlove struck!

XoXo, JustLOvex!

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Nu. i bun. E apa chioara!

| SexyChick a răspuns:

Nu e bun deloc
de fapt niciun produs din gama color trend nu e buntongue

| 61n4 a răspuns:

Da.de aruncat rolling on the floor)...si nu vreau sa fiu rautacioasa big grin

| 61n4 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu fol deloc. dar sunt unele cazuri in care este nevoie dar ala? daca tii sa iei unul de la avon neaparat perfect wear ar fi ceva ...in rest nu sunt bune se sterg raman haine patate se vede urat pe fata incearca de la loreal nu te uita ca st scumpe...merita. nu te-asi sfatuii sa iei din ala dar e alegerea ta. iti dau eu ca am unul de un an aruncat prin casa big grin

| Geo_4096 a răspuns:

Este bunhappy. Eu am folosit.

| Cherisheverything a răspuns:

Eu cred ca este bun pentru ca l-am folosit/il folosesc! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu incerci pentru ca nu e bun iti recomand fondul de ten de la loreal sau astor desii e putin mai scump dar merita incearcalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, nu stiu ce sa spun. El nu poti spune ca nu e bun eu il am dar nu il pot folosi fara alt fond de ten in caz ca ai un fond de ten prea inchis el iti deschide fata fara sa se vada ca esti data cu fond de ten si nu incarca pielea si lasa fata fina! sper ca te-am putut ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nasol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu tocmai mi-am comandat unul si trebuie sa vina joi.big grin eu cred ca e bunicel. intr-adevar. daca vrei sa ai unul bun dai putin mai mult si iti iei unul ca sa acopere bine si sa nu iti dauneze piele. am avut un fond te ten de la vichi si a fost f f f f bunwinking

| ramonaky25 a răspuns:

Nu e bun...incearca mai bine ceva de la maybeline( sunt putin mai scumpe, dar si mai bune). Asta pentru produse mai economice. Dar ai grija ce folosesti, mai bine strangi bani si iei unul mai bun, decat sa risti sa-ti apara cine stie ce pe fata de la astea ieftine.si bineinteles, cel mai bine e sa nu folosesti deloc, decat in cazuri de urgente happy