| ElenaMaria1 a întrebat:

E bun spirtul pentru cosuri?

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar eu zic sa iti faci ceva naturist de exemplu rosia, o tai feli si iti pui pe cos lasi vreo 5 minute dupa care te clatesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spirtul curata fata de impuritati. Nu stiu daca poate chiar sa faca sa dispara cosurile.

| pynnk a răspuns:

Nu pentru ca in general spirtul imbatraneste fata mai bine foloseste lamaie sau zynerit

| Maiky a răspuns:

Nu

| unBaiatDulcik69 a răspuns:

E mai bun sa te imbeti.

| Evelina_Eva_1984 a răspuns:

Nu cred. Eu am avut multe cosuri si puncte negre si singurul tratament care a functionat de la medic a fost pe baza produse naturale din ulei 100% pur din arbore de ceai-tea tree de la Thursday Plantation. Recomand aceaste produse, pe mine m-au vindecat de cosuri si puncte negre. Recomand s-a folosit spuma naturala, lotiunea tonica, crema hidratanta si gelul medicinal anti-acnee

| GessyNeagu a răspuns:

Pentru mine a funcționat dar folosește o crema hidratanta după pentru a nu usca tenul prea tare.

| Glogoveanu_Andreea_2001 a răspuns:

Eu am folosit spirt timp de o saptamana si am scapat de cosuri.
V-il recomand chiar daca ustura putin cand este aplicat pe fata, desi da roade.