| hamsterx a întrebat:

E cineva de aici, interesat/a sa comande produse de la oriflame? sunt reprezentant in Bucuresti [ zona Piata Unirii]. Pt brosura puteti consulta si site`ul www.oriflame.ro iar comanda o puteti face la mine lasandu`mi un mesaj la privat.anuntati-va si prietenii, poate cineva are nevoie...doar se apropie si Sfantul Valentin.rog seriozitate! va pup :*

4 răspunsuri:
| hamsterx explică:

raised eyebrows ma refeream ca dau produsele doar pentru zona Piata unirii din bucuresti, am si specificattongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesc in Bucuresti si caut un reprezentant Oriflame. M-ar interesa urmatoarele produse din catalogul curent -C3 :
Amethyst Fatale Apă de parfum 66, 99 LEI Cod:11360
Apă de parfum Diamond Musk 66, 99 LEI Cod:11340

Petal Quartz Apă de parfum 66, 99 LEI Cod:11364

Ma poti ajuta? Ce reducere mi-ai putea oferi avand invedere ca valoarea comenzii este de 200 ron?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurt Amalia, scurt_amalia@yahoo.com 0723242957
Locuiesc in Bucuresti si caut un reprezentant Oriflame. M-ar interesa urmatoarele produse din catalogul curent -C3 :
Amethyst Fatale Apă de parfum 66, 99 LEI Cod:11360
Apă de parfum Diamond Musk 66, 99 LEI Cod:11340

Petal Quartz Apă de parfum 66, 99 LEI Cod:11364

Ma poti ajuta? Ce reducere mi-ai putea oferi avand invedere ca valoarea comenzii este de 200 ron?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ma numesc Oana, sunt din Bucuresti, muncesc in zona Unirii si sunt interesata de cateva produse. In cazul in care consideri ca putem colabora, adresa mea de mess este onyonenik. Multumesc.