| Blackwoman27 a întrebat:

E greu sa mergi pe asa ceva daca n-ai mai mers niciodata?
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/......7833_n.jpg

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Am eu ceva gen, sunt bej si poate putin mai inalte. Eu le-am luat de la BbUP si sunt de piele (mentionez asta ca sa subliniez ca totusi au o calitate) si ma simteam bine in ei. De astia, nu stiu ce sa zic. De ce spun asta? Mi-am mai luat o pereche numai ca sunt sandalutza si am dat vreo 79 de lei pe ei numai ...si nu au talpa bine facuta, nu simt ca pic de pe ei dar sunt incomozi si devin chiar insuportabili in picior dupa 1 ora-2.

Poti incerca sa-ti iei. Depinde si de picior. Eu am piciorul mai gros si poate de aia patesc asa.
Sper sa te ajute.

| Ririru a răspuns:

Nu e neaparat foarte greu, are talpa ortopedica.

Cand tii iei, poti exersa putin prin casa sau chiar prin magazin. Dupa parerea mea, nu e greu.

| Unniique a răspuns:

Pai, sora ma are si am mers si eu odata pe ele laughing Si a fost usor. Plus ca imi erau si mari.