| Rrrr a întrebat:

E mai bună peria cu peri naturali decât cea normală, din plastic?
puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Pinnacolada a răspuns:

Http://www.mayra.ro/......folosesti/ Da este mai buna de ex peria din par de porc:)) cea de plastic face parul sa se electrizeze, sa cada,, in multe articole am citit ca nu face bine.

2 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Sa stii ca se spune ca e mai buna. Poate pentru ca perii aia sunt moii si nu zgarie scalpul.

| cosmin21 a răspuns:

Da e mai buna pentru ca peria de plastic iti electrizeaza parul.