| anonim_4396 a întrebat:

Ello. Crede-ti ca am vreo sansa sa ajung de la saten mediu, la un blond inchis, prin metode naturale? eu am gasit o vopsea la sensiblu parca, PhytoColor, mi-am luat odata dar era prea inchisa culoarea si mi-a iesit roscat. Cica e naturala vopseaua... Ma gandeam ca daca iau cel mai deschis blond am sanse sa il deschid, nu? si o sa mai fac si mastile cu lamaie si etc. A incercat careva? Merge? nu-mi spune-ti de decolorant si vopsele chimice ca nu se pune problema! nu ma lasa mama. am 15 ani happy raspunde-ti la subiect va rog. funda

1 răspuns:
| BruneTTe a răspuns:

Daca satenul tau e culoare naturala, atunci merge. Dar nu vei avea rezultate imediate, va trebui sa astepti un pic. Acum cat inca e cald pune-ti vreo 3-4 lamai in cap [ sucul loc adica laughing] si iesi la soare cu parul [daca ai posibilitatea] pentru ca am citit ca soarele mai ofera un ajutor in plus lamaii sa deschida parul.
Daca parul e vopsit saten, adica esti acum vopsita, nu merge nici in vis.