| Iulliiaa a întrebat:

Este adevarat ca, daca fierbi urzici si cu zeama de la ele, te speli pe cap, iti creste mai repede? dau funda!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Sunt doar lacuri babesti, nu are nimeni garantia ca va functiona treaba parului.Pt cresterea parului sunt sampoane speciale.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E prima data cand aud asa ceva, nici nu cred ca este adevarat

| ѕмιℓєє a răspuns:

Nu prea am încredere, cu timpul va creşte, ai răbdare puţin, eu nu cred că zeama de urzici va ajuta.

| LadyDeny a răspuns:

Eu n-am auzit de chestia asta.
Sincer, iti recomand sa-l lasi sa creasca natural sau sa folosesti tratamente din farmacii recomandate de medicul de familie sau dermatolog
In locul tau nu mi-ar pune urzici fiarte in cap, iti arzi parul si o sa cada mai mult