| hamster a întrebat:

Este adevarat ca daca iti epilezi mustata cu ceara de la o varsta frageda(13 ani) ti se va lasa pielea?

13 răspunsuri:
| mada14b a răspuns:

Poate, depinde.

| Bybanu a răspuns:

rolling on the floor))) bai nene ce mustata ai tu la 13 ani...suferiti de maturitate? stai cuminte cu..."mustata" ta.

| Maddu a răspuns:

Nu mai minciuni nu e adevarat stai fara grijawinking

| Antonia02 a răspuns:

Este total eronat.Nu exista asa ceva.Ai primit o informatie gresitawinking

| hamster explică:

Sunt fata

| hamster explică:

Nu e prea pronuntata dar vreau s-o iau

| CaTaLiNoO2012 a răspuns:

Nu e adevarat dar iti creste mustata... fundita

| ConstiintaTa a răspuns:

La mine era foarte pronuntata si sunt fata si am 13 ani...nu este adevarat :-J

| Rallu_2412 a răspuns:

La varsta asta?!

| Antonia02 a răspuns:

Daca tie ti se pare ca ai fire de par in exces in zona aia epileaza-ti mustata, insa doar daca e f putin si nu deranjeaza nu e cazul.In niciun caz nu ti se va lasa pielea.Cine a putut sa-ti zica asa ceva?hee hee

| Alexa_2878 a răspuns:

Nu e adevarat. Nu e prea devreme sa iti epilezi mustata? Adica. e chiar asa foarte vizibila? Totusi...ai 13 ani...

| hamster explică:

Am, 13 ani, 1. 70 inaltime si sunt bruneta(deci mustata e vizibila) si nu mai arat ca un copil

| bogdan1004 a răspuns:

Nu dar iti va creste foarte des