| lanaaaaa a întrebat:

Este adevarat ca daca te speli cu bere pe cap iti ramane parul cret?

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Eu n-am auzit asa ceva. Stiu ca ramane lucios si matasos, frumos. Nu ca ar fi cret. happy

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Il aspreste doar, mirosul se duce repede

| MrAngelus a răspuns:

Nu. Chaterine Zeta-Jones se spala cu bere pe cap si n-are parul cret. http://www.cancan.ro/......96066.html

Este doar o vorba...

Acest ingredient este foarte ieftin si usor de aplicat, hranind parul si oferindu-i elasticitate. In acelasi timp, il curata de reziduurile adunate peste zi din cauza poluarii si a murdariei din atmosfera.

Sursa: http://www.ziare.com/......re-1105924

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama zicea ca " pe vremea ei " se spala cu bere si dupa il punea pe moate si rezista sa stea cret. Dar cine stie ce textura o sa aiba parul. :-s

| ramonika125 a răspuns:

Ramane putin ondulat, eu am folosit metoda asta pentru caderea parului si chiar are efect. poti sa incerci.:8pup

| Katherineeeeeeee a răspuns:

De fapt berea este pentru adti deschide culoarea parului.
eu il folosesc de 1 luna si parul este maideschis la culoare, matasos, si stralucitor happy

| MyPassion a răspuns:

Nu stiu, eu am auzit ca va fi stralucitor, dar n-as incerca laughing.

| zasha a răspuns:

Da-i cu REDD`S, trust me efect garantat