| Dyaaanaaa a întrebat:

Este adevarat ca produsele de la teleshopping sunt bune? Pentru ca vreau sa-mi i-au biaxin pentru ca am probleme cu tenul si nu stiu daca merita sa-l i-au!happy

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

Depinde eu de exemplu mi-am luat glamureti si unul era deja rupt sia am dat pe 4 glamureti 150 si acum se gasesc la colt de strada. sincera sa fiu in asta de fata nu am incredere pentru ca nu stiu ce au in ele reclama arata frumos dar in realitate cine stie ce are in ele poate imi ese ceva pe fata nu stiu sigur faci cum vrei pup

1 răspuns:
| Sabiina a răspuns:

Da, sunt bune. Bunica mea a luat un aparat de masurat tensiunea si merge foarte bine. Iar mama a luat si ea un aparat care e si ala bun. Poti sa iei. Bafta!:* Funda?